کادو چی بخرم؟ یه پیشنهاد عالی

عنوان مقاله در بلاگ کادونت

کادو چی بخرم؟ یه پیشنهاد عالی

کادو چی بخرم؟ هدیه چی بدم؟ سوالی که هرچند وقت یک بار، مناسبتی پیش میاد، از خودمون یا اطرافیان مون میپرسیم. جالبه همیشه هم با این سوال هم خودمون کلافه میشیم هم اطرافیان مون! خب حق داریم جواب به این سوال، خیلی سخته. چون یه سوال نیست توش یه عالمه سواله. اما بدون جوابم نیست. یه پیشنهاد عالی دارم براتون. تا آخر مطلب با ما باشید تا متوجه بشین.

اول بذارین ببینیم چرا کادو خریدن سخته؟ کادو خریدن سه تا مرحله داره:

سه مرحله خرید کادو: کادو چی بخرم؟

مرحله اول : فکر کردن در مورد کادو چی بخرم که:

  • تکراری نباشه
  • بدردبخور و قابل استفاده باشه
  • متفاوت و خاص باشه
  • با سلیقه اش جور دربیاد
  • بهش بخوره (مثلا اگه لباسه اندازش بشه)
  • خوشحالش کنه
  • یادگاری بمونه براش(هر موقع میبینه یادش بیفته که دوستش دارم)
  • و....

کادو چی بخرم؟ هدیه چی بخرم؟

 

مرحله دوم: اجرا و خرید برای کادو چی بخرم؟

تازه بعد این همه سوال اگر جوابی پیدا کنیم یادمون میاد که اصلا وقت نداریم بریم خرید!

تو این همه مشغله کاری و زندگی، وقت گذاشتن برای خرید رفتن و دنبال یه همچین کادویی با این ویژگی ها گشتن واقعا کار سختیه. تازه باید شلوغی، ترافیک و خستگی رو تحمل کنی، کلی هم هزینه کنی تا شاید بتونی این کادو رو پیدا کنی. بعد خرید کادو تازه باید دنبال جعبه و کادوپیچی اون باشی که خودش واسه خودش داستان جدایی داره.

چرا کادو خریدن سخته؟

مرحله سوم: هدیه دادن به کسی که دوستش داریم

از همه بدتر اینه که بعد این همه زحمتی که کشیدی وقتی کادو رو به کسی که دوستش داری هدیه میدی، ببینی یه لبخند الکی روی لباشه.

اگه باهات صمیمی باشه فردا شاید بت زنگ بزنه بگه اینو از کجا خریدی میتونم ببرم تعویضش کنم؟ اینو که میگه همه خستگی هات چند برابر میشه. اگه هم که رودرواسی باهات داشته باشه هیچی نمیگه ولی اصلا خوشحال نشده که هیچ، ناراحتم هست.

تازه اون طرفم گناهی نداره خب نمیتونه ازش استفاده کنه یا بهش نمیخوره یا با سلیقه اش جور درنمیاد و... تازه کلی باید این همه راه، پاشه بره اونجا تا بتونه با کلی خواهش و التماس اینو تعویض کنه.

خدا وکیلی خیلی فرآیند پیچیده و زمان بریه.

راه حل کادو چی بخرم؟ یه پشنهاد عالی: کادونت

شاید ساده ترین راه حلی که به ذهن مون برسه اینه که پول تو پاکت بذاریم و بهش هدیه بدیم. اما واقعا جالب نیست پول تو پاکت هدیه بدیم. این یعنی دقیقا بخاطر سختی کادو خریدن من برای کسی که دوستش دارم، وقت نذاشتم براش هدیه بخرم. یجورایی یعنی ارزشی قائل نشدم.

راه حل دوم شاید کارت هدیه بانکی باشه. اما اونم دردسر های خودشو داره. مهم ترین عیبی که این کادوها دارن اینه که پولی که میدیم قاطی پولای دگه میشه و هیچ خاطره و یادگاری نمیمونه. با این پول شاید از سوپری محله شون مجبور بشه ماست و پنیر بخره تا تاریخ انقضای کارت تموم نشه.

اما براتون یه پیشنهاد عالی دارم: کادونت! کادونت به همه این جوانب کادو دادن فکر کرده و سعی کرده به همه این سوالات جواب بده. با کادونت خیلی آسون میتونین هدیه بخرین و هدیه بدین، هم خودتون لذت ببرین و هم کسی که دوستش دارین لذت ببره. اما چطوری؟ خیلی ساده. کادونت یه فروشگاه اینترنتی هست که محصولات مختلفی ارائه میکنه و قراره محصولات جدید تری هم به زودی رونمایی کنه.

کادونت هدیه ای متفاوت به سلیقه کسی که بهش هدیه میدی

کادونت چیه؟

کادونت پیشنهادهای جالب و متفاوتی برای هدیه دادن بهتون پیشنهاد میده و به زودی پیشنهاد های خیلی عالی قراره رونمایی کنه. یه پیشنهاد باحال و هیجان انگیز اینه که دوست تون رو به یه پارک آبی ببرید و کلی بهش خوش بگذره. مخصوصا برای کسایی که خودشون رو خیلی درگیر کار و زندگی کردن و وقتی برای فراغت خودشون نذاشتن بهترین هدیه میتونه باشه. اما خب با این همه درگیری نمی دونید چه روزی وقتش آزاده و کدوم پارک آبی رو ترجیح میده! دوستم دارید همون روز مناسبتی هدیه رو بهش بدید و خوشحالش کنید. کادونت تفریح آبی یه پیشنهاد عالی هست برای این جور مواقع.

کادونت تفریح آبی، یه کارت هدیه هست مخصوص رزرو اینترنتی پارک آبی، استخر و ماساژ و ...که هر مبلغی که ب صورت اینترنتی پرداخت کنین شارژ میشه. میتونید هر طرحی که دوست دارید یا هر متن دلخواه رو روی کارت هدیه سفارشی سازی کنید و خیلی راحت درب منزل تحویل بگیرید. با هدیه دادن کادونت تفریح آبی، دوست تون هر پارک آبی که دلش بخواد و هر وقت آزادی که داشته باشه اینترنتی رزرو میکنه و به حساب شما میره و لذت میبره.(فقط کافیه به ادرس سایت پشت کارت هدیه مراجعه کنه) احتمالا از خودتونم میخواد که باهم برید و خوش بگذرونید. اینطوری یه خاطره به یاد موندنی براش ساختید. کادونت تفریح آبی یکی از خدماتی است که کادونت ارائه کرده که برای آشنایی بیشتر با اون میتونید به اینجا مراجعه کنید.

یه پیشنهاد عالی دیگه: مثلا فرض کنید دوست دارید برای کسی گل بخرید. اما نه شاخه گل که دوامش فقط چند روزه. دوست دارید از گل های توی گلدون براش هدیه بدید تا بذاره روی میز کارش، یا لب پنجره اتاقش و همیشه با دیدن اون به یاد شما بیفته. اما نمیدونید از چه گلی خوشش میاد و نگرانید قبلا از اون گل داشته باشه و تکراری باشه براش!!! از طرف دگه خرید گلدون و حمل کردن اون واقعا سخته! وقت خرید رفتن هم ندارید! کادونت گل و گلدون یه پیشنهاد عالی هست برای این جور مواقع.

کادونت گل و گلدون یه کارت هدیه است مخصوص خرید اینترنتی گل و گلدون که هر مبلغی که اینترنتی پرداخت کنین شارژ میشه. میتونید هر طرحی که دوست دارید یا هر متن دلخواه رو روی کارت هدیه سفارشی سازی کنید و خیلی راحت درب منزل تحویل بگیرید. گیرنده هدیه فقط کافیه به سایت درج شده پشت کارت هدیه مراجعه کنه و هر گلی که دوست داشته باشه به سلیقه خودش انتخاب کنه و درب منزل یا محل کارش تحویل بگیره به حساب شما. اینطوری هر وقت این گل رو ببینه به یاد شما میفته و همیشه خوشحال میشه چون به سلیقه خودش انتخاب کرده. کادونت گل و گلدون یکی از خدماتی است که کادونت ارائه کرده که برای آشنایی بیشتر با اون میتونید به اینجا مراجعه کنید.

 

یکی از خدمات دیگر کادونت، کادونت نگار هست که به زودی روی سایت خواهد آمد. مثلا فرض کنید شما میخوایید برای دوست یا آشناتون یه تابلو هدیه بدید، اما نمیدونید سلیقه اش چطوریه از چه تابلو و نقشی خوشش میاد. کادونت نگار یه کارت هدیه است که با اون فقط میشه به صورت اینترنتی تابلو خرید. شما کافیه توی فروشگاه اینترنتی کادونت، نوع کادونت( کادونت نگار) رو انتخاب کنید و بسته به مناسبت هدیه، طرح روی کارت سفارشی سازی کنید. حتی میتونید عکس دلخواه خودتون رو روی کارت هدیه چاپ کنید. هر یادداشتی که دوست دارین روی کارت بنویسین و کارت هدیه رو به اندازه مبلغ دلخواهی که میخواین هدیه بدین شارژ کنین. دگه نگران کادوپیچی هم نیستید. کادونت به صورت رایگان یه جعبه شیک و تمیز برای کارت هدیه درنظر گرفته. همه اینها تو چند دقیقه تموم میشه. اینترنتی پرداخت میکنین و منتظر تحویل جعبه هدیه باشید تا به کسی که دوستش دارین هدیه بدین.

حالا کسی که کادونت نگار رو هدیه میگیره فقط کافیه به سایت پشت روی کارت مراجعه کنه و به صورت اینترنتی خیلی آسون هر تابلو با هر نقش و سبکی که دوست داره به سلیقه خودش خرید کنه به حساب شما . اینطوری همه سختی های هدیه دادن به لذت تبدیل میشه. مطمئن باشید هیچ وقت فراموش نمیکنه که این تابلو رو به حساب شما خریده و همیشه دوستش داره چون به سلیقه خودش بوده.

کادونت واقعا تجربه لذت بخشی برای کادو و هدیه دادن هست هم برای کسی که هدیه میده و هم برای کسی که هدیه رو میگیره. یه بار امتحانش کنید مطمئن باشید از این هدیه دادن لذت میبرید. با کادونت میتونین بهترین هدیه ها رو به سلیقه کسایی که دوست شون دارید، بهشون هدیه بدید و براشون یه خاطره و یادگاری خوب رقم بزنید. کادونت خبرای خوبی براتون خواهد داشت.