کادو چی بخرم؟ یه پیشنهاد عالی

عنوان مقاله در بلاگ کادونت

کادو چی بخرم؟ یه پیشنهاد عالی

کادو چی بخرم؟ هدیه چی بدم؟ سوالی که هرچند وقت یک بار، مناسبتی پیش میاد، از خودمون یا اطرافیان مون میپرسیم. جالبه همیشه هم با این سوال هم خودمون کلافه میشیم هم اطرافیان مون! خب حق داریم جواب به این سوال، خیلی سخته. چون یه سوال نیست توش یه عالمه سواله. اما بدون جوابم نیست. یه پیشنهاد عالی دارم براتون کادونت هدیه بدید. تا آخر مطلب با ما باشید تا متوجه بشین.

اول بذارین ببینیم چرا کادو خریدن سخته؟ کادو خریدن سه تا مرحله داره:

سه مرحله خرید کادو: کادو چی بخرم؟

مرحله اول : فکر کردن در مورد کادو چی بخرم که:

  • تکراری نباشه
  • بدردبخور و قابل استفاده باشه
  • متفاوت و خاص باشه
  • با سلیقه اش جور دربیاد
  • بهش بخوره (مثلا اگه لباسه اندازش بشه)
  • خوشحالش کنه
  • یادگاری بمونه براش(هر موقع میبینه یادش بیفته که دوستش دارم)
  • و....

 

مرحله دوم: اجرا و خرید برای کادو چی بخرم؟

تازه بعد این همه سوال اگر جوابی پیدا کنیم یادمون میاد که اصلا وقت نداریم بریم خرید!

تو این همه مشغله کاری و زندگی، وقت گذاشتن برای خرید رفتن و دنبال یه همچین کادویی با این ویژگی ها گشتن واقعا کار سختیه. تازه باید شلوغی، ترافیک و خستگی رو تحمل کنی، کلی هم هزینه کنی تا شاید بتونی این کادو رو پیدا کنی. بعد خرید کادو تازه باید دنبال جعبه و کادوپیچی اون باشی که خودش واسه خودش داستان جدایی داره.

 

مرحله سوم: هدیه دادن به کسی که دوستش داریم

از همه بدتر اینه که بعد این همه زحمتی که کشیدی وقتی کادو رو به کسی که دوستش داری هدیه میدی، ببینی یه لبخند الکی روی لباشه.

اگه باهات صمیمی باشه فردا شاید بت زنگ بزنه بگه اینو از کجا خریدی میتونم ببرم تعویضش کنم؟ اینو که میگه همه خستگی هات چند برابر میشه. اگه هم که رودرواسی باهات داشته باشه هیچی نمیگه ولی اصلا خوشحال نشده که هیچ، ناراحتم هست.

تازه اون طرفم گناهی نداره خب نمیتونه ازش استفاده کنه یا بهش نمیخوره یا با سلیقه اش جور درنمیاد و... تازه کلی باید این همه راه، پاشه بره اونجا تا بتونه با کلی خواهش و التماس اینو تعویض کنه.

خدا وکیلی خیلی فرآیند پیچیده و زمان بریه.

راه حل کادو چی بخرم؟ یه پشنهاد عالی: کادونت

شاید ساده ترین راه حلی که به ذهن مون برسه اینه که پول تو پاکت بذاریم و بهش هدیه بدیم. اما واقعا جالب نیست پول تو پاکت هدیه بدیم. این یعنی دقیقا بخاطر سختی کادو خریدن من برای کسی که دوستش دارم، وقت نذاشتم براش هدیه بخرم. یجورایی یعنی ارزشی قائل نشدم.

راه حل دوم شاید کارت هدیه بانکی باشه. اما اونم دردسر های خودشو داره. مهم ترین عیبی که این کادوها دارن اینه که پولی که میدیم قاطی پولای دگه میشه و به عنوان یادگاری براش نمیمونه یا خاطره خاصی براش ایجاد نمیشه که لذت ببره. با این کارت هدیه شاید از سوپری محله شون مجبور بشه ماست و پنیر بخره تا تاریخ انقضای کارت تموم نشه. بیشتر وقت ها هم تاریخ انقضاش تموم میشه و ناراحتم میشه!

اما براتون یه پیشنهاد عالی دارم: کادونت! کادونت به همه این جوانب کادو دادن فکر کرده و سعی کرده به همه این سوالات جواب بده. با کادونت خیلی آسون میتونین هدیه بخرین و هدیه بدین، هم خودتون لذت ببرین و هم کسی که دوستش دارین لذت ببره. اما چطوری؟ خیلی ساده. کادونت یه فروشگاه اینترنتی هست که پیشنهادهای متفاوتی برای هدیه دادن در اختیارتون میذاره که همه این پیشنهاد ها در قالب کارت هدیه است اما نه کارت هدیه بانکی!

کادونت چیه؟

کادونت پیشنهادهای جالب و متفاوتی برای هدیه دادن بهتون پیشنهاد میده و روز به روز داره پیشنهادهای عالی تری اضافه میکنه. کادونت ها کارت های هدیه ای هستند با کاربری خاص و متفاوت که میتونید هر طرحی که دوست دارید یا هر متن دلخواه رو روی کارت هدیه سفارشی سازی کنید و خیلی راحت درب منزل تحویل بگیرید. مثلا اگه بخوایید 100 هزارتومن هدیه بدید، موقع خرید فقط همون 100 هزارتومن رو پرداخت میکنید. هزینه کادوپیچی هم رایگان هست و کادونت کارت هدیه رو تو یه جعبه کادویی زیبا تقدیم تون میکنه تا به عزیزان تون هدیه بدید. هزینه ارسال هم در کادونت خیلی بصرفه و ارزان هست. کادونت کارت هدیه بانکی نیست، کادونت یعنی کادوی اینترنتی، هدیه متفاوتی که میشه اینترنتی خرید و اینترنتی ازش استفاده کرد.

پیشنهاد اول: کادونت تفریح آبی

یه پیشنهاد باحال و هیجان انگیز اینه که دوست تون رو به یه پارک آبی ببرید و کلی بهش خوش بگذره. مخصوصا برای کسایی که خودشون رو خیلی درگیر کار و زندگی کردن و وقتی برای فراغت خودشون نذاشتن بهترین هدیه میتونه باشه. اما خب با این همه درگیری نمی دونید چه روزی وقتش آزاده و کدوم پارک آبی رو ترجیح میده! دوستم دارید همون روز مناسبتی هدیه رو بهش بدید و خوشحالش کنید. کادونت تفریح آبی یه پیشنهاد عالی هست برای این جور مواقع.

کادونت تفریح آبی، یه کارت هدیه هست مخصوص رزرو اینترنتی پارک آبی، استخر و ماساژ و ... . با هدیه دادن کادونت تفریح آبی، دوست تون هر پارک آبی که دلش بخواد و هر وقت آزادی که داشته باشه اینترنتی رزرو میکنه و به حساب شما میره و لذت میبره.(فقط کافیه به ادرس سایت پشت کارت هدیه(پول تیکت) مراجعه کنه و کد هدیه روی کارت هدیه رو تو قسمت افزایش اعتبار اضافه کنه) احتمالا از خودتونم میخواد که باهم برید و خوش بگذرونید. اینطوری یه خاطره به یاد موندنی براش ساختید. به اندازه مبلغ هدیه که شما پرداخت کردین، میتونه بارها ازش استفاده کنه و لذت ببره. کادونت تفریح آبی یکی از خدماتی است که کادونت ارائه کرده که برای آشنایی بیشتر با اون میتونید به اینجا مراجعه کنید.

پیشنهاد دوم: کادونت موسیقی

تا حالا هدیه ای از جنس موسیقی به کسی هدیه کردید؟! مگه میشه؟! با کادونت موسیقی میشه :) شما احیانا دوست ندارید، عزیزتون وقتی آهنگ گوش میده به یادتون باشه و همش بهتون فکر کنه... خیلی عالی میشه. بعضی وقت ها کادویی که میدیم فقط همون لحظه شاید خوشحال بشه و اونم شاید! و بعدش دگه فراموش میشه. اما با کادونت موسیقی تا مدت ها هر لحظه هر آهنگی که گوش بده، یادش میفته که به حساب شما بوده

کادونت موسیقی یه کارت هدیه است مخصوص اشتراک موسیقی به اندازه مبلغ هدیه. گیرنده هدیه فقط کافیه به سایت درج شده پشت کارت هدیه (نواک) مراجعه کنه و اپ نواک رو دانلود کنه (میتونه از کافه بازار هم اپ نواک رو دانلود کنه). با ورود به اپ نواک، در قسمت کد هدیه، کد درج شده روی کارت هدیه رو وارد کنه و معادل مبلغ هدیه به حساب شما، تا چند ما یا سال اشتراک موسیقی دریافت کنه و بتونه با اپ نواک در هر زمان و مکان، هر موسیقی با هر سبکی که دلش میخواد گوش بده و لذت ببره (آنلاین و آفلاین).  کادونت موسیقی یکی از خدماتی است که کادونت ارائه کرده که برای آشنایی بیشتر با اون میتونید به اینجا مراجعه کنید.

پیشنهاد سوم: کادونت گل و گلدون

یه پیشنهاد عالی دیگه: مثلا فرض کنید دوست دارید برای کسی گل بخرید. اما نه شاخه گل که دوامش فقط چند روزه. دوست دارید از گل های توی گلدون براش هدیه بدید تا بذاره روی میز کارش، یا لب پنجره اتاقش و همیشه با دیدن اون به یاد شما بیفته. اما نمیدونید از چه گلی خوشش میاد و نگرانید قبلا از اون گل داشته باشه و تکراری باشه براش!!! از طرف دگه خرید گلدون و حمل کردن اون واقعا سخته! وقت خرید رفتن هم ندارید! کادونت گل و گلدون یه پیشنهاد عالی هست برای این جور مواقع.

کادونت گل و گلدون یه کارت هدیه است مخصوص خرید اینترنتی گل و گلدون.گیرنده هدیه فقط کافیه به سایت درج شده پشت کارت هدیه (ایران درخت) مراجعه کنه و هر گلی که دوست داشته باشه به سلیقه خودش انتخاب کنه و درب منزل یا محل کارش تحویل بگیره به حساب شما. اینطوری هر وقت این گل رو ببینه به یاد شما میفته و همیشه خوشحال میشه چون به سلیقه خودش انتخاب کرده. کادونت گل و گلدون یکی از خدماتی است که کادونت ارائه کرده که برای آشنایی بیشتر با اون میتونید به اینجا مراجعه کنید.

پیشنهاد چهارم: کادونت خاطره ها

یه پیشنهاد عالی دیگه: مثلا فرض کنید دوست تون به تازگی ازدواج کرده و میخوایید هدیه ای بهش بدین که نشون بدین از این بابت خوشحالین. دوست دارید عکس های دونفره شون رو روی شاسی یا مگنت چاپ کنید و یه هدیه خیلی فوق العاده، چاپ عکس های دونفره شون تو یه کتاب عکس هست که پر باشه از عکس هایی که باهاش خاطره دارند. بهترین هدیه میتونه باشه! اما به عکس هاشون دسترسی ندارید، از طرف دگه نمیدونید با کدوم عکس خاطره  دارند یا حتی نمیدونید اجازه دارید  عکس هاشون رو بدین چاپ کنند یا نه.  کادونت خاطره ها یه پیشنهاد عالی هست برای این جور مواقع.

کادونت خاطره ها یه کارت هدیه است مخصوص سفارش آنلاین چاپ عکس روی شاسی، مگنت، کتاب عکس، تقویم و... . گیرنده هدیه فقط کافیه به سایت درج شده پشت کارت هدیه(عکس پرینت) مراجعه کنه یا اپ عکس پرینت رو از کافه بازار دانلود کنه وهر محصولی که دوست داشته باشه انتخاب به سلیقه خودش عکس های دونفره شون رو آپلود و سفارش چاپ بده و درب منزل یا محل کارش تحویل بگیره به حساب شما. اینطوری هر وقت این کتاب عکس یا شاسی رو ببینه به یاد شما میفته و همیشه لبخند روی لباش نقش میبنده. کادونت خاطره ها یکی از خدماتی است که کادونت ارائه کرده که برای آشنایی بیشتر با اون میتونید به اینجا مراجعه کنید.

پیشنهاد پنجم: کادونت قصه ها

اگه کسی که میخواین بهش هدیه بدین، یه نوگل تو خونه شون داره که عاشق عکس های بچه شون هست، بهترین هدیه میتونه چاپ عکس های بچه شون رو شاسی، کتاب عکس، مگنت و ... باشه که میتونید کادونت خاطره ها بهش هدیه بدین. اما یه پیشنهاد عالی دگه دارم براتون، فکر کنید یه کتاب داستان به کودک شون هدیه بدین که شخصیت اصلی و قهرمان کتاب داستان، کودک اونها باشه و با عکس های کودک شون، این کتاب داستان درست شده باشه. خیلی هیجان انگیزه ولی خب درست کردن یه همچین کتاب داستانی نیاز به عکس هایی از بچه شون داره که متناسب با صفحات داستان باشه. مثلا در حال غذاخوردن، در حال بازی و... شاید به همه این عکس ها دسترسی نداشته باشید با هدیه کادونت قصه ها بهشون بگید میخواستید این کتاب داستان اختصاصی رو هدیه بدید، گذاشتید تا به سلیقه خودشون عکس های بچه شون رو انتخاب و خیلی ساده تو اپ عکس پرینت آپلود و سفارش چاپ بدن. این کتاب داستان اختصاصی یه هدیه به یادماندنی میشه براشون هم خودشون و هم کودک شون عاشق این کتاب داستان میشه. 

کادونت قصه ها یه کارت هدیه است مخصوص سفارش آنلاین چاپ عکس کتاب داستان اختصاصی کودک. گیرنده هدیه فقط کافیه به سایت درج شده پشت کارت هدیه(عکس پرینت) مراجعه کنه یا اپ عکس پرینت رو از کافه بازار دانلود کنه وهر محصولی که دوست داشته باشه انتخاب به سلیقه خودش عکس های بچه شون رو آپلود و سفارش چاپ بده و درب منزل یا محل کارش تحویل بگیره به حساب شما. اینطوری هر وقت این کتاب داستان اختصاصی برای کودک شون میخونه به یاد شما میفته و لذت میبره. کادونت قصه ها یکی از خدماتی است که کادونت ارائه کرده که برای آشنایی بیشتر با اون میتونید به اینجا مراجعه کنید.

پیشنهاد ششم: کادونت پوشیدنی

یکی از هدیه های رایج و دوست داشتنی، هدیه لباس و اکسسوری هست. اما دردسر های خودشو داره. کلی وقت باید بذارید، برید خرید و آخرشم ممکنه سایز لباس براش متناسب نباشه یا خوشش نیاد و مجبور باشید که دوباره برید و تعویضش کنید. بیشتر وقت ها تو رودرواسی میمونه طرف مقابل و میشه یه هدیه بدون استفاده. اما کادونت پوشیدنی این مشکل رو حل کرده. با کادونت پوشیدنی دگه لازم نیست این مغازه، اون مغازه برید، اینترنتی کارت هدیه کادونت پوشیدنی رو خرید و درب منزل تحویل میگیرید و به عزیزان تون هدیه میدید و میذارید به سلیقه خودشون اونها هم به صورت اینترنتی هر لباس یا اکسسوری که مد نظرشون هست انتخاب و خرید کنند. راهنمای انتخاب سایز هم توی سایت هست و به راحتی میتونند سایز متناسب خودشون رو انتخاب کنند.

کادونت پوشیدنی یه کارت هدیه است مخصوص خرید اینترنتی لباس و اکسسوری با برترین برندهای معتبر دنیا. گیرنده هدیه فقط کافیه به سایت درج شده پشت کارت هدیه(تگ موند) مراجعه کنه یا اپ تگ موند رو از کافه بازار دانلود کنه وهر محصولی که دوست داشته باشه به سلیقه خودش خرید و درب منزل یا محل کارش تحویل بگیره به حساب شما. کادونت پوشیدنی یکی از خدماتی است که کادونت ارائه کرده که برای آشنایی بیشتر با اون میتونید به اینجا مراجعه کنید.

بازم به کادونت سر بزنید، پیشنهاد های جدید و متفاوتی تو راهه:)

کادونت واقعا تجربه لذت بخشی برای کادو و هدیه دادن هست هم برای کسی که هدیه میده و هم برای کسی که هدیه رو میگیره. یه بار امتحانش کنید مطمئن باشید از این هدیه دادن لذت میبرید. با کادونت میتونین بهترین هدیه ها رو به سلیقه کسایی که دوست شون دارید، بهشون هدیه بدید و براشون یه خاطره و یادگاری خوب رقم بزنید.