کادونت چیه ؟

مناسبتی هست و میخواهید کادو بخرید

 اما نمیدونید چی بخرید؟

 

کادویی که با سلیقه اش جور در بیاد...

خاص باشه...

 

اما وقتشم ندارید برید خرید....

:( تازه شاید آخرشم از کادوی شما خوشش نیاد 

 

            

 :)   کادونت پیشنهاد ماست 

با کادونت مشخص میکنی، چی میخوای کادو بدی، میگی به سلیقه خودت انتخاب کن به حساب من!

کادونت یک کارت هدیه مخصوص خرید اینترنتی است. کادونت یعنی کادوی اینترنتی. شما میتوانید از بین طرح های خاص و متفاوت که برای هر مناسبتی، کادونت طراحی کرده؛ انتخاب کنید و متن مورد دلخواه تون رو برای عزیزان تون روش بنویسید. حتی میتونید عکس مورد دلخواه خودتون رو به عنوان طرح روی کارت آپلود کنید تا کادونت مخصوص شما این طرح سفارشی را روی کارت هدیه چاپ کند.

با کادونت شما یک خاطره و هدیه به یاد ماندنی برای طرف مقابل میسازید که به سلیقه خودش انتخاب کرده است.

کادونت دوست دارد بجای مصرف گرایی، با خدمت گرایی فرهنگ زیبای هدیه دادن رو زیباتر کند و بجای این فرهنگ مرسوم که همیشه باید کالایی را خرید و هدیه داد، بهترین خدمت ها رو هدیه بدهیم. کادونت پیشنهاد های جالب و متفاوتی برای هدیه دادن ارائه میدهد. کادونت تفریح آبی، کادونت گل و گلدون، کادونت موسیقی، کادونت خاطره ها و ده ها پیشنهاد متفاوت دیگر.

بعضی اوقات عزیزان مون از بس درگیر کار و مشغله های زندگی شده اند که وقتی برای تفریح، سلامتی و نشاط خود قائل نمیشوند، بهترین هدیه آیا این نیست شما که دوست شان دارید این هدیه را به آنها بدهید.شک نکنید لذت و نشاط این تفریحی که مهمون شما بودند رو فراموش نخواهند کرد و برایشان به یاد ماندنی خواهد بود. مثلا با کادونت تفریح آبی عزیزان تون میتوانند به صورت اینترنتی پارک آبی یا استخر مورد علاقه خود و نزدیک محل زندگی یا کار خودشون رو انتخاب کنند و آنلاین رزرو کنند و به حساب شما آنلاین شیرجه بزنند و لذت ببرند. اگه میخواهید راجع به کادونت تفریح آبی بیشتر بدونید اینجا کلیک کنید.

انواع کادونت

پس همین الان شروع کنید و برای عزیزان تون بهترین خاطره ها رو هدیه بدهید

 شروع خرید کارت هدیه کادونت